Únor 2013

Můj den.

19. února 2013 v 17:49 Denníček')
Netejte se co se stalo...prostě vám to jenom stručně řeknu. Asi tak v 10hodin večír jsem se probudila a začala se chystat do školy..myslela jsem že mě jdou špatně hodiny..potom jsem šla do kuchyně a tam oba rodiče, a já na ně co? Co vy tady děláte? A oni jenom běž spát..:D:D Né to se může stát jenom mě vstávat v 10hodin večír:DD
_______________________________
No do 3hodin jsem byla ve škole tu řešit nebudu rači :XX Potom jsem přišla domů a zjistila že má brácha neštovice..já je už mám naštěstí za sebou:D A co vy?:) No a potom jsem šla zkusit takovou fotku kde budu několikrát..no jenomže já hračička z toho udělala takovou legrační fotku nebo spíš takovou uplně opakem co měla být žejo ale tak aspon sem se zabavila:DD Ta fotka zdeformovaná efektama je v celým článku:DD NECHTĚJ TO VIDĚT.
Potom jsem si snědla jogurt Danone jahoda, a šla do koupelny kde jsem si otevřela okno a začala fotit jak sněží:D:DD
Mám hrozně dneska pomatenej den a furt se musim tlemit:DD Ale nevim proč:/:D:D A co vy?:)) doufám že vám se tohle nestalo:D:D:))
Ne nejsem to já -.-
né vůbec to nevystihuje mě :'//
chybíš mi
http://data.whicdn.com/images/51853957/tumblr_mhyi1vmXLV1rhzftvo1_500_large.gif

Co by ste dělali?

11. února 2013 v 19:38 Denníček')
Héj, to je hustý to by mě nenapadlo:D:OO Nevím co bych dělala ale byla bych ráda měla bych poučení z chyb kterých bych se vyhla. Všechno podruhý zažít i ty špatný i ty dobrý:)) Ty špatný by se vlastně porměnili v dobrý kdyby sme věděli kdy bejt ticho nebo kdy konat.:) Já bych byla tedy osobně ráda!:) A co vy? Jakej máte názor?:))

(m) učení .

6. února 2013 v 17:41 Denníček')
Můj výraz na hodině matiky :DDDDD Charlie♥ty copánky:D:) Dneska mě zase vyvolala k tabuly na nějakou ulohu kterou nechápu!:// Né fakt k čemu to berem..
Aby toho nebylo málo tak zítra píšem z matiky velkou a z fyziky ještě k tomu z nějaký pí*oviny...
A v pondělí velká písemka ze zemáku na celou Evropu! co víc si přát hej?!:/ Jdu se učit tak pá:)
Ps: jak to zvládáte vy?:P

1.únor

1. února 2013 v 17:50 | Lucie |  Denníček')
Takže včera byl den který ukončil první pooletí. Bylo vysvědčení pro někoho zklamaní pro někoho šťastný den, pro mě to bylo hrozný:D Mám čtyři trojky už jsem v osmé třídě por mě to znamená už skoro první krok na střední školu a já to takhle pokaňhala..nesnášim se:X Každý rok říkám jednu a tu samou větu →OD DRUHÉHO POOLETÍ SE ZAČÍNÁM UČIT!
a kde to je? NIkde:X Tohle pooletí to rači neříkam a budu rači konat!:D Vždycky si zařídím ukolníček ale ten mi vydrží sotva týden:D Ale teď teď teď to bude musí bejt jiný!:D A jak to dopadlo u vás? Jak se chystáte na druhé pooletí?:)
A pod tímto textem jsou dva obrázky který mě přesně a dokonale vystihují:X A vás?:P